Hypotheken vergelijken
Vergelijk rentes van alle hypotheekaanbieders

Hypotheekaanbieders vergelijken? Ikhypotheekzo.nl biedt u de mogelijk om de rentes van alle hypotheekrentes te vergelijken. Het actuele hypotheekrente overzicht bevat de rentes van vrijwel alle hypotheekverstrekkers van Nederland. Zo kunt u exact zien welke hypotheek het beste bij u past. Met het vergelijk bent u verzekerd van de laagste hypotheekrente.


Vergelijken 0Product1 jaar5 jaar10 jaar15 jaar20 jaar30 jaar
Aegon HypothekenAegon Hypotheken1.54%2.19%1.89%2.44%2.14%2.59%2.49%2.74%2.54%2.79%2.64%3.04%
ASR WelThuisASR WelThuis1.20%1.70%1.30%1.80%1.95%2.25%2.35%2.70%2.50%2.85%2.75%3.10%
Attens HypothekenAttens Hypotheken1.20%1.66%1.63%1.85%2.19%2.25%2.40%2.78%2.47%2.89%2.60%3.12%
Hypotrust Comfort ProfijtHypotrust Comfort Profijt1.35%2.20%1.41%2.26%1.84%2.34%2.60%3.35%2.85%3.60%--
Hypotrust Comfort StandaardHypotrust Comfort Standaard1.45%2.30%1.51%2.36%1.91%2.44%2.70%3.45%2.95%3.70%--
Hypotrust OKHypotrust OK1.20%1.65%1.30%1.75%1.75%2.20%2.15%2.60%2.30%2.75%2.60%3.05%
Hypotrust Woon BewustHypotrust Woon Bewust1.61%-1.62%-1.95%-2.55%-2.68%-2.87%-
Hypotrust ElanHypotrust Elan-2.07%-2.15%-2.26%-2.83%-3.01%-3.14%
Lloyds BankLloyds Bank1.75%1.90%1.75%1.90%1.85%1.90%2.25%2.60%2.35%2.80%2.75%3.20%
Nationale NederlandenNationale Nederlanden1.35%1.85%1.60%2.10%1.98%2.48%2.40%2.90%2.45%2.95%2.70%3.20%
NIBC Direct ExtraNIBC Direct Extra1.59%1.89%1.69%1.94%2.19%2.54%------
NIBC DirectNIBC Direct1.49%1.79%1.59%1.84%2.09%2.44%2.29%2.74%2.61%3.02%2.67%3.18%
Syntrus Achmea BasisSyntrus Achmea Basis1.80%2.50%1.80%2.50%2.05%2.75%2.39%3.15%2.54%3.25%2.75%3.35%
Syntrus Achmea ComfortSyntrus Achmea Comfort2.00%2.70%2.00%2.70%2.25%2.95%2.59%3.35%2.74%3.45%2.95%3.55%
Tellius Toekomstvast HypotheekTellius Toekomstvast Hypotheek1.70%2.80%1.85%2.95%2.25%3.35%2.45%3.55%2.55%3.65%2.65%3.75%
Centraal Beheer Thuis HypotheekCentraal Beheer Thuis Hypotheek1.19%1.65%1.57%1.72%2.04%2.20%2.40%3.14%2.53%3.47%2.71%3.75%
BijBouwe AnnuitairBijBouwe Annuitair1.20%1.69%1.34%1.78%1.82%2.21%2.28%2.74%2.46%2.84%2.63%3.07%
IQWOON HypotheekIQWOON Hypotheek1.70%2.23%1.73%2.27%1.94%2.97%2.43%3.40%2.55%3.82%3.60%4.58%
Delta Lloyd Drie SterrenDelta Lloyd Drie Sterren1.77%2.32%1.87%2.42%1.90%2.45%2.20%2.82%2.42%2.97%2.70%3.25%
Delta Lloyd BudgetDelta Lloyd Budget1.67%2.22%1.77%2.32%1.80%2.35%2.17%2.72%2.32%2.87%2.60%3.15%
Delta Lloyd NieuwbouwDelta Lloyd Nieuwbouw1.77%2.32%1.87%2.42%1.90%2.45%2.27%2.82%2.42%2.97%2.70%3.25%
Woonfonds WoongenotWoonfonds Woongenot1.30%1.65%1.47%1.84%2.10%2.25%2.40%3.20%2.53%2.59%2.70%2.88%
Hypotrust Elan PlusHypotrust Elan Plus-2.07%-2.12%-2.39%-2.99%-3.06%-3.17%
Hypotheek vergelijker Terug naar overzicht

Aegon Hypotheken

Aegon Hypotheken

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
9 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.54%
» 5 jaar
1.89%
» 10 jaar
2.14%
» 15 jaar
2.49%
» 20 jaar
2.54%
» 30 jaar
2.64%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.19%
» 5 jaar
2.44%
» 10 jaar
2.59%
» 15 jaar
2.74%
» 20 jaar
2.79%
» 30 jaar
3.04%

Hypotheek aanvragen

ASR WelThuis

ASR WelThuis

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
5 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.20%
» 5 jaar
1.30%
» 10 jaar
1.95%
» 15 jaar
2.35%
» 20 jaar
2.50%
» 30 jaar
2.75%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.70%
» 5 jaar
1.80%
» 10 jaar
2.25%
» 15 jaar
2.70%
» 20 jaar
2.85%
» 30 jaar
3.10%

Hypotheek aanvragen

Attens Hypotheken

Attens Hypotheken

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.20%
» 5 jaar
1.63%
» 10 jaar
2.19%
» 15 jaar
2.40%
» 20 jaar
2.47%
» 30 jaar
2.60%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.66%
» 5 jaar
1.85%
» 10 jaar
2.25%
» 15 jaar
2.78%
» 20 jaar
2.89%
» 30 jaar
3.12%

Hypotheek aanvragen

Hypotrust Comfort Profijt

Hypotrust Comfort Profijt

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.35%
» 5 jaar
1.41%
» 10 jaar
1.84%
» 15 jaar
2.60%
» 20 jaar
2.85%
» 30 jaar
-

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.20%
» 5 jaar
2.26%
» 10 jaar
2.34%
» 15 jaar
3.35%
» 20 jaar
3.60%
» 30 jaar
-

Hypotheek aanvragen

Hypotrust Comfort Standaard

Hypotrust Comfort Standaard

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
3 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.45%
» 5 jaar
1.51%
» 10 jaar
1.91%
» 15 jaar
2.70%
» 20 jaar
2.95%
» 30 jaar
-

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.30%
» 5 jaar
2.36%
» 10 jaar
2.44%
» 15 jaar
3.45%
» 20 jaar
3.70%
» 30 jaar
-

Hypotheek aanvragen

Hypotrust OK

Hypotrust OK

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.20%
» 5 jaar
1.30%
» 10 jaar
1.75%
» 15 jaar
2.15%
» 20 jaar
2.30%
» 30 jaar
2.60%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.65%
» 5 jaar
1.75%
» 10 jaar
2.20%
» 15 jaar
2.60%
» 20 jaar
2.75%
» 30 jaar
3.05%

Hypotheek aanvragen

Hypotrust Woon Bewust

Hypotrust Woon Bewust

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
2 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.61%
» 5 jaar
1.62%
» 10 jaar
1.95%
» 15 jaar
2.55%
» 20 jaar
2.68%
» 30 jaar
2.87%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
-
» 5 jaar
-
» 10 jaar
-
» 15 jaar
-
» 20 jaar
-
» 30 jaar
-

Hypotheek aanvragen

Hypotrust Elan

Hypotrust Elan

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
2 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
-
» 5 jaar
-
» 10 jaar
-
» 15 jaar
-
» 20 jaar
-
» 30 jaar
-

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.07%
» 5 jaar
2.15%
» 10 jaar
2.26%
» 15 jaar
2.83%
» 20 jaar
3.01%
» 30 jaar
3.14%

Hypotheek aanvragen

Lloyds Bank

Lloyds Bank

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
3 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.75%
» 5 jaar
1.75%
» 10 jaar
1.85%
» 15 jaar
2.25%
» 20 jaar
2.35%
» 30 jaar
2.75%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.90%
» 5 jaar
1.90%
» 10 jaar
1.90%
» 15 jaar
2.60%
» 20 jaar
2.80%
» 30 jaar
3.20%

Hypotheek aanvragen

Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
3 maand(en)
Verlengbaar
6 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.35%
» 5 jaar
1.60%
» 10 jaar
1.98%
» 15 jaar
2.40%
» 20 jaar
2.45%
» 30 jaar
2.70%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.85%
» 5 jaar
2.10%
» 10 jaar
2.48%
» 15 jaar
2.90%
» 20 jaar
2.95%
» 30 jaar
3.20%

Hypotheek aanvragen

NIBC Direct Extra

NIBC Direct Extra

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
9 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.59%
» 5 jaar
1.69%
» 10 jaar
2.19%
» 15 jaar
-
» 20 jaar
-
» 30 jaar
-

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.89%
» 5 jaar
1.94%
» 10 jaar
2.54%
» 15 jaar
-
» 20 jaar
-
» 30 jaar
-

Hypotheek aanvragen

NIBC Direct

NIBC Direct

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.49%
» 5 jaar
1.59%
» 10 jaar
2.09%
» 15 jaar
2.29%
» 20 jaar
2.61%
» 30 jaar
2.67%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.79%
» 5 jaar
1.84%
» 10 jaar
2.44%
» 15 jaar
2.74%
» 20 jaar
3.02%
» 30 jaar
3.18%

Hypotheek aanvragen

Syntrus Achmea Basis

Syntrus Achmea Basis

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.80%
» 5 jaar
1.80%
» 10 jaar
2.05%
» 15 jaar
2.39%
» 20 jaar
2.54%
» 30 jaar
2.75%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.50%
» 5 jaar
2.50%
» 10 jaar
2.75%
» 15 jaar
3.15%
» 20 jaar
3.25%
» 30 jaar
3.35%

Hypotheek aanvragen

Syntrus Achmea Comfort

Syntrus Achmea Comfort

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
9 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.00%
» 5 jaar
2.00%
» 10 jaar
2.25%
» 15 jaar
2.59%
» 20 jaar
2.74%
» 30 jaar
2.95%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.70%
» 5 jaar
2.70%
» 10 jaar
2.95%
» 15 jaar
3.35%
» 20 jaar
3.45%
» 30 jaar
3.55%

Hypotheek aanvragen

Tellius Toekomstvast Hypotheek

Tellius Toekomstvast Hypotheek

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
6 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.70%
» 5 jaar
1.85%
» 10 jaar
2.25%
» 15 jaar
2.45%
» 20 jaar
2.55%
» 30 jaar
2.65%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.80%
» 5 jaar
2.95%
» 10 jaar
3.35%
» 15 jaar
3.55%
» 20 jaar
3.65%
» 30 jaar
3.75%

Hypotheek aanvragen

Centraal Beheer Thuis Hypotheek

Centraal Beheer Thuis Hypotheek

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
Onbekend
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.19%
» 5 jaar
1.57%
» 10 jaar
2.04%
» 15 jaar
2.40%
» 20 jaar
2.53%
» 30 jaar
2.71%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.65%
» 5 jaar
1.72%
» 10 jaar
2.20%
» 15 jaar
3.14%
» 20 jaar
3.47%
» 30 jaar
3.75%

Hypotheek aanvragen

BijBouwe Annuitair

BijBouwe Annuitair

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
2 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.20%
» 5 jaar
1.34%
» 10 jaar
1.82%
» 15 jaar
2.28%
» 20 jaar
2.46%
» 30 jaar
2.63%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.69%
» 5 jaar
1.78%
» 10 jaar
2.21%
» 15 jaar
2.74%
» 20 jaar
2.84%
» 30 jaar
3.07%

Hypotheek aanvragen

IQWOON Hypotheek

IQWOON Hypotheek

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
4 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.70%
» 5 jaar
1.73%
» 10 jaar
1.94%
» 15 jaar
2.43%
» 20 jaar
2.55%
» 30 jaar
3.60%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.23%
» 5 jaar
2.27%
» 10 jaar
2.97%
» 15 jaar
3.40%
» 20 jaar
3.82%
» 30 jaar
4.58%

Hypotheek aanvragen

Delta Lloyd Drie Sterren

Delta Lloyd Drie Sterren

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
2 maand(en)
Verlengbaar
4 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.77%
» 5 jaar
1.87%
» 10 jaar
1.90%
» 15 jaar
2.20%
» 20 jaar
2.42%
» 30 jaar
2.70%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.32%
» 5 jaar
2.42%
» 10 jaar
2.45%
» 15 jaar
2.82%
» 20 jaar
2.97%
» 30 jaar
3.25%

Hypotheek aanvragen

Delta Lloyd Budget

Delta Lloyd Budget

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.67%
» 5 jaar
1.77%
» 10 jaar
1.80%
» 15 jaar
2.17%
» 20 jaar
2.32%
» 30 jaar
2.60%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.22%
» 5 jaar
2.32%
» 10 jaar
2.35%
» 15 jaar
2.72%
» 20 jaar
2.87%
» 30 jaar
3.15%

Hypotheek aanvragen

Delta Lloyd Nieuwbouw

Delta Lloyd Nieuwbouw

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
2 maand(en)
Verlengbaar
4 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.77%
» 5 jaar
1.87%
» 10 jaar
1.90%
» 15 jaar
2.27%
» 20 jaar
2.42%
» 30 jaar
2.70%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.32%
» 5 jaar
2.42%
» 10 jaar
2.45%
» 15 jaar
2.82%
» 20 jaar
2.97%
» 30 jaar
3.25%

Hypotheek aanvragen

Woonfonds Woongenot

Woonfonds Woongenot

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
4 maand(en)
Verlengbaar
5 maand(en)
Annuleringskosten

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.30%
» 5 jaar
1.47%
» 10 jaar
2.10%
» 15 jaar
2.40%
» 20 jaar
2.53%
» 30 jaar
2.70%

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
1.65%
» 5 jaar
1.84%
» 10 jaar
2.25%
» 15 jaar
3.20%
» 20 jaar
2.59%
» 30 jaar
2.88%

Hypotheek aanvragen

Hypotrust Elan Plus

Hypotrust Elan Plus

Bankinformatie

Execution only
Cross channel
Beheermutaties
Geldigheid offerte
Onbekend
Verlengbaar
Annuleringskosten
Onbekend

Rente met NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
-
» 5 jaar
-
» 10 jaar
-
» 15 jaar
-
» 20 jaar
-
» 30 jaar
-

Rente zonder NHG

Vaste rente periode
Rente percentage
» 1 jaar
2.07%
» 5 jaar
2.12%
» 10 jaar
2.39%
» 15 jaar
2.99%
» 20 jaar
3.06%
» 30 jaar
3.17%

Hypotheek aanvragen

 

Ikhypotheekzo.nl is een initiatief van serviceprovider Finsys B.V. en staat ingeschreven onder K.v.K. 65066952

loader aanvraagformulier

U wordt doorgeleid naar het aanvraagformulier,
een moment geduld alstublieft!